sobota 21. listopadu 2015

Knihobit #3

A je tady říjnový Knihobit. Tenhle balíček je pro mě takový zvláštní, protože jsem ho rozbalovala cestou z mého prvního školení (a vlastně prvních pracovních dnů). Přítel mi balíček vyzvednul a protože mě vyzvedával v Praze, mohla jsem si balíček rozbalit hned v autě. Navíc mě krátce po rozbalení vezl kolem místa, kde jsme dříve bydleli, takže to byla taková zvláštní atmosféra, kterou si ve spojitosti s tímhle balíček budu asi vždycky pamatovat :) No a co jsem v něm našla hezkého?

Začnu rovnou knihou, a tou byl Vidořád od Samanthy Shannonové, pokračování Kostičasu (na který si můžete přečíst mou recenzi). Měla jsem neskutečnou radost, protože jsem si Vidořád chtěla koupit a dlouho jsem se na něj těšila, ale raději jsem čekala, protože co kdybych ho dostala v Knihobitovi. No, mé tušení bylo správné :) Takže 100% trefa a spokojenost. Navíc má Vidořád úžasnou obálku, nejen na pohled, ale je sametově hebká, takže jsem knížku hned zuřivě vybalovala z bublinkové fólie, abych se mohla s knihou "pomazlit". Určitě se do knížky v nejbližší době pustím.


Z dárečků mě moc potěšila samolepka Never, never, never give up, kterou si spíš zarámuju, abych jí měla napořád. Navíc takové motivační citáty teď docela potřebuju, takže se mi to trefilo do "nálady". Radost mi udělaly i dýňové crawnchies od Lifefoodu. Lifefood znám a kupuji si od nich hlavně raw tyčinky, ale mají spoustu výrobků, které stojí za vyzkoušení. Jsem moc ráda, že Knihobit dává na mlsání tyhle zdravé dobroty (jak od Lifefoodu, tak předtím od Zemanky) a rozšiřuje o nich povědomí.

Dalším dárečkem bylo krásně zabalené mýdlo, které je takové roztomilé, ale bohužel mi vůbec nevoní. Ale nechám si ho, je to takový milý dáreček. Časopis 100+1 mi opět udělal radost, stejně jako pohled a sleva na knihu Lindbergh - Dobrodružství létajícího myšáka, kterou ale nejspíš nevyužiju. Ale mít děti, tak nejspíš neváhám, vypadá to na nádherně ilustrovanou a milou knížku.

Dalšími malými dárečky jsou samolepka Knihobita a ukázka z knihy Rodinná čest, což sice není úplně můj žánr, ale ukázku si vždycky ráda přečtu a kdo ví, třeba se mi bude líbit a budu mít tip na knihu. I do budoucna takovéhle mini knížečky s ukázkami uvítám.

Sečteno a podtrženo - Knihobit mi opět udělal velikou radost, a těším se, čím mě překvapí příště.

Jak se vám říjnový Knihobit líbí? A co jste našli ve svém balíčku? :)

2 komentáře:

  1. Mně ty chipsy po pravdě moc nechutnaly... ale knížku jsem dostala Dívku ve vlaku, po které jsem již pokukovala, takže to je trefa do černého. Jen po všech těch recenzích, co jsem na ni četla, od ní nebudu očekávat nic převratného. Ale těším se na ni, to ano. :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. No já jsem ty chipsy snědla, ale nějak extra nadšená z nich taky nejsem, sama si je asi nekoupím :) Dívka ve vlaku mě taky zaujala, tak snad se bude líbit :)

      Vymazat

Každý komentář mě moc potěší a ráda na něj odpovím :)